Název profese Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - DL Technik
Místo výkonu práce Kutná Hora
Přidáno 16.6.2024

Zaměstnavatel Workforce Solutions s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67055882

Náplň práce: Snižování chybovosti produktů na výrobních linkách zlepšování procesů, školení operátorů. Reportování chyb, auditování zakázek, dohled, kontrola…

Požadavky: Manuální zručnost ověřena testováním, schopnost práce pod tlakem, schopnost týmové práce, zkušenost na našich linkách.

Výhodou makedonský, srbský nebo ukrajinský jazyk komunikativně.

V případě zájmu pište na uvedený email.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Kutná Hora

Kutná Hora
Barlett & Cenbright s.r.o.
Kutná Hora
Kutná Hora
Kutná Hora
Kutná Hora
40000 - 65000 Kč za měsíc
Hofmann Wizard s.r.o. - Import
Čáslav
Kariéra s.r.o.

Mzda

od 26800

Volné pracovní místo Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - DL Technik je vystaveno v regionu Kutná Hora .