Název profese Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Místo výkonu práce Rakovník
Přidáno 28.2.2024

Zaměstnavatel Workforce Solutions s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 15
Reference 66871648

Náplň práce: vkládání komponentů do linky, kontrola kvality.
Požadujeme: spolehlivost, ochotu a schopnost se rychle učit novým věcem, ochotu pracovat ve směnném režimu, pravidelnou docházku, schopnost týmové spolupráce. Anglický, makedonský, srbský jazyk a český jazyk základy výhodou.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem lucie.eichelmanova@manpower.cz