Název profese Rozpočtář/ka - přípravář/ka inženýrských staveb
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 17.1.2024

Zaměstnavatel DentalCraft s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66977649

Náplň práce: příprava rozpočtu a kalkulace staveb, vypracování cenových nabídek, orientace ve stavebních výkresech, výběr stavebních materiálů a výrobků pro stavební práce, stanovení jejich množství.
Požadavky: ŘP sk. B, flexibilita, práce na PC, program KROS výhodou, zodpovědnost, pečlivost, stavební obor výhodou.
Nástup možný ihned.
Nabízíme: zázemí v prosperující a stabilní firmě, pravidelnou pracovní dobu, částečně možný homeoffice, možnost osobního růstu, služební vozidlo, telefon, notebook.
Hlásit se e-mailem, telefonicky, popřípadě osobně na adrese Mrštíkova 399/2a, Liberec, 460 07- budova Werk ve 4. patře, vchod do budovy B, po předchozí telefonické domluvě.