Název profese Zaměstnanec/kyně provozu kavárna, bistro
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 23.4.2024

Zaměstnavatel MCU KOLOSEUM, o.p.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 2
Reference 66981118

Pracovní místo zřízené pro osoby se zdravotním postižením (OZP)
Náplň práce:
- příprava teplých a studených pokrmů a nápojů
- obsluha jednoduchých zařízení pohostinského provozu
- obsluha návštěvníků kavárny, bistra
- obsluha externího cateringu
Požadujeme:
- zkušenosti s provozem kavárny, bistra
- výhodou vyučení v oboru
- pracovitost a pečlivost, manuální zručnost, vstřícnost při práci se zákazníky
- zkušenost práce s penězi
- pracovní místo určené pro osoby OZP (potvrzení o OZP)
Zkrácený pracovní úvazek (20 - 32 hodin týdně)
Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.
Začleňování OZP: společnost je sociálním podnikem, zaměstnává více než 50 % zaměstnanců z řad OZP
Mzda, plat (hrubý): 110 - 115 Kč/hodina + odměny dle výkonu
Typ pracovního úvazku: HPP, zkrácený pracovní úvazek
Datum nástupu: srpen - září 2023 či později dle domluvy
Kontakt: Kamila Urbánková, mobil 725 755 069, email: kamila.urbankova@universium.cz