Název profese Pracovník/ce živočišné výroby - traktorista/ka
Místo výkonu práce Jablonné v Podještědí
Přidáno 23.2.2024

Zaměstnavatel PV - Cvikov s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66999171

Náplň práce:
- řízení traktoru a obsluha moderních zemědělských strojů (John Deere, JCB, apod.), péče o stroj a jeho údržba
- krmení zvířat na farmě, ošetřování TTP, orné půdy atp.
Požadujeme:
- střední odborné s výučním listem, optimálně vyučen/vyučena jako opravář/opravářka zemědělských strojů, řidičský průkaz skupiny B a T, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, chuť pracovat
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti a dlouhodobou spolupráci, přátelský a velmi nápomocný kolektiv, pozitivní, příjemné a férové jednání, stravenky, prémie
- možnost ubytování (byt 2+1)
- nástup možný ihned, případně i později po domluvě
Hlásit se e-mailem nejlépe zasláním životopisu, telefonicky nebo osobně.