Název profese Obchodní zástupce - energetický poradce FVE
Místo výkonu práce Vlastibořice
Přidáno 5.1.2024

Zaměstnavatel MARCO GLOBAL SERVICES s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67016260

Jsme ryze česká rozvíjející se firma v oblasti dodávek a montáží fotovoltaických elektráren po celém území ČR, dále provádíme výškové práce a průmyslové čistění.
Hledáme Obchodní zástupce, kteří se stanou plnohodnotnými členy našeho týmu, budou smluvně zajišťovat dodávky a montáže FVE pro rodinné domy a malé firemní elektrárny, především pro oblast Čech. Jsme féroví, preferujeme individuální přístup a volíme cestu dlouhodobé spolupráce s každým zákazníkem. V rámci úspor zákazníkům budou zajišťovat kompletní servis přípravy podkladů pro výstavbu FVE. Na což je kompletně zaškolíme a připravíme.
U nás je zákazník vždy na prvním místě!
Co Vám nabízíme:
Rádi ti pomůžeme stát se skvělým obchodníkem a poradcem pro FVE
Školení a trénink, kde se dozvíš vše o našich dodávkách FVE
Můžeš se spolehnout na aktivní pomoc při realizaci prvních obchodních případů
Stabilní zaměstnání na plný pracovní úvazek
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Nadstandardní mzdové ohodnocení (30.000-90.000,- Kč)
Nástup možný: ihned
Pracoviště: Příšovice včetně okolí, příležitostně celá ČR
Co vás čeká:
Hlavní náplní tvé práce bude oslovování zájemců o výstavbu FVE včetně aktivního vyhledávání potenciálních zákazníků.
Schůzky se zákazníkem budou probíhat nejdříve s podporou manažera, později pouze podle tvého plánu. Čas si postupně budeš organizovat sám dle svých možností a možností zákazníka.
Výše odměny záleží pouze na tobě a na tvém aktivním přístupu a obchodních úspěších. Samozřejmě až po zapracování. Adaptační proces něco zabere a během té doby tě budeme provádět celým procesem.
Co potřebuješ:
Aktivní přístup, samostatnost, houževnatost a spolehlivost
Ochotu učit se a neustále zdokonalovat
Zkušenosti s prodejem FVE velkou výhodou.
Zkušenosti v oblasti nemovitostí výhodou.
Uživatelská znalost práce na počítači, MS Office.
Aktivní řidič, ŘP sk. B
Zaujala Vás naše nabídka? Máte nám co nabídnout? Myslíte si, že jste ten pravý kandidát a případně náš nový kolega? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis na email: zuzana.nedvedova@mgls.cz, případně se hlaste telefonicky.