Název profese Vedoucí projektů
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 11.1.2024

Zaměstnavatel SYNER VHS Vysočina, a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67018257

Místo výkonu: Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Praha
Co budete dělat:
- Řídit výrobní týmy (stavbyvedoucí a přípraváři)
- Zodpovídat za řízení portfolia stavebních zakázek
- Technicky a finančně řídit zakázky
- Kontrolovat kvalitu a dodržování harmonogramu prováděných prací.
- Koordinovat dodavatele stavby
- Další odpovídající úkoly
Kdo jste:
- Máte SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření a min. 5 let praxe v oboru
- Praxe a autorizace v oboru vodohospodářství výhodou
- Máte zkušenosti se zakázkami většího rozsahu a se subdodavatelským řízením staveb
- Ovládáte práci na PC, máte ŘP sk. B a dobré komunikační a organizační schopnosti
Co u nás získáte:
- Práci v moderním a neformálním prostředí
- Zajímavé finanční ohodnocení dle délky praxe a další finanční benefity: čtvrtletní prémie, roční odměna, stravné
- 5 týdnů dovolené a 3 "sick days"
- Úhradu nákladů souvisejících se získáním vodohospodářské autorizace a příspěvek na krytí příspěvků ČKAIT
- Auto, notebook a telefon i k soukromým účelům
- Příspěvek na doplňkové penzijní spoření
Kontaktovat emailem nebo telefonicky.