Název profese Vedoucí myčky a kompletací
Místo výkonu práce Chrastava
Přidáno 2.2.2024

Zaměstnavatel Wassa commercial, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67020006

Pracovní náplň
- Koordinace logistických procesů (doprava, tok materiálu)
- Podílení se na zlepšování logistických procesů ve výrobě
- Organizace, plánování, kontrola a vyhodnocování práce oddělení skladu a logistiky
- Dohled na podřízené pracovníky a výkon jejich práce
- Odpovědnost za včasné dodání materiálu a přípravu komponentů pro kompletace či myčku dle plánu
- Dohled nad ochranu majetku
- Dohled nad včasným zadáváním veškerých dat o systému (příjem, výdej, přesuny atp.)
- Komunikace se zákazníky, dodavateli a dalšími úseky firmy
- Vedení a účast při provádění soupisů zboží a materiálu a při inventarizacích
Požadujeme
- Ochotu pracovat v 1 směnném osmihodinovém provozu
- Předchozí zkušenosti na vedoucí pozici v logistice nebo skladu
- Uživatelská znalost práce s PC
- Analytické schopnosti
- Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, prozákaznický přístup
- Samostatnost, spolehlivost, flexibilita a zodpovědný přístup k práci
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu
- Snaha učit se novým věcem
Nabízíme
- Zázemí stabilní společnosti
- Pravidelný měsíční příjem
- Přátelský pracovní kolektiv
- Motivační systém odměňování
- Příjemné pracovní prostředí
Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně.