Název profese Samostatný/á účetní technické univerzity v liberci
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 22.2.2024

Zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67030670

Pracoviště: rektorát Technické univerzity v Liberci
Úvazek: 100 % (40hod./týden)
Mzdové zařazení: mzdová třída B4 dle Vnitřního mzdového předpisu TUL, mzda v návaznosti na předchozí odbornou praxi, možnost přiznání osobního příplatku
Pracovní smlouva: na dobu určitou v délce 1 roku s možností prodloužení
Nástup: květen 2024 nebo dle dohody
Termín podání přihlášek do 30.04.2024
Náplň práce: Samostatná účetní zajišťuje prvotní evidenci jednotlivých činností účetní jednotky a účtování jednotlivých oblastí finančního účetnictví: vedení příslušné účetní evidence a záznamů v souladu s vnitřními předpisy účetní jednotky, inventura přidělených účtů, plná odpovědnost za svěřenou agendu.
Požadavky: SŠ vzdělání s maturitní zkouškou ekonomického směru, odborná praxe na obdobné pozici, orientace v oblasti účetnictví a daní, zkušenost s vícezdrojovým nebo projektovým financováním výhodou, znalost práce v programu Vema výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, velmi dobrá znalost MS Office, příjemné a vstřícné vystupování.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení
Zaujaly Vás výše uvedené informace? Pokud ano, pošlete prosím níže požadované dokumenty na e-mailovou adresu: volnamista@tul.cz nebo na adresu Technické univerzity v Liberci.
K přihlášce na volnou pozici musí být přiloženy tyto dokumenty: strukturovaný profesní životopis se stručnou charakteristikou dosavadní odborné praxe, motivační dopis, kopie dokladů o dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů
Podrobnější informace naleznete na webu TUL: https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/