Název profese Hlavní účetní
Místo výkonu práce Svijany
Přidáno 6.3.2024

Zaměstnavatel NADOKO s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67033170

Náplň práce:
Metodické vedení týmu účetních v rámci společnosti
Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
Samostatné účtování jednotlivých operací finančního účetnictví
Provádění kontrol ve finančním účetnictví
Provádění měsíčních a ročních závěrek
Příprava podkladů a spolupráce s auditory
Požadujeme:
Vzdělání ekonomického směru
Praxe na podobné pozici minimálně 3 roky
Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem
Znalost MS Office, účetní program Duel výhodou
Benefity: stravenky 140 Kč plně hrazené zaměstnavatelem, bonusový systém odměn, pružná pracovní doba, výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
Hlásit se emailem nebo telefonicky v době od 8.00 do 15.00 hod.