Název profese Lakýrník v práškové lakovně
Místo výkonu práce Paceřice
Přidáno 29.4.2024

Zaměstnavatel REKUPER SYCHROV, s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67048738

Společnost REKUPER SYCHROV, s.r.o. je zaměřena na zpracování plechu s využitím moderních technologií jako je řezání laserem, vysekávání, ohýbání, sváření. Bližší informace o firmě naleznete na www.rekuper.cz
Pracovní náplň: lakování, zavěšování a svěšování výrobků, balení, manipulace,
2 směnný provoz
Požadujeme: schopnost pracovat v kolektivu, spolehlivost
Mzda: od 210 Kč/h + směnný příplatek + příplatek za prostředí
Kontaktní osoba: P. Vondrák - tel. 482 464 624, 482 4, e-mail: vondrak@rekuper.cz.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Liberec

Liberec
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Liberec
23250 - 2830 Kč za měsíc
Adecco Ústí nad Labem pobočka
Liberec
Hofmann Wizard s.r.o.
Liberec
40000 - 45000 Kč za měsíc
HR Direct s.r.o.
Liberec
65000 - 75000 Kč za měsíc
Liberec

Mzda

od 210

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Lakýrník v práškové lakovně je vystaveno v regionu Liberec .