Název profese Mechanici klimatizací a chladicích zařízení
Místo výkonu práce Roudnice nad Labem
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel Desima Technology s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66809596

Náplň práce:
- Montáže chladících a klimatizačních zařízení
- Oživování a uvádění do provozu
- Záruční opravy zařízení

Požadujeme:
- Výuční list či praxi
- Velkou výhodou zkušenosti s montáží vzduchotechniky či topení a případně elektro
- Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost a pro-klientský přístup, ochota učit se novám věcem
- Ochotu cestovat (Praha, Ústecký a Středočeský kraj)

Zaměstnanecké výhody4): Nabízíme:
- Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
- Přátelský kolektiv
- Zajímavé platové ohodnocení a výkonnostní ohodnocení
- Možnost rozšíření zaměření montáží vzduchotechniky a topení
- Po zapracování má montážní skupina dále k dispozici služební vůz, mobilní telefon a notebook

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky, osobně.