Název profese Obchodně administrativní pracovník/ pracovnice
Místo výkonu práce Litoměřice
Přidáno 20.4.2024

Zaměstnavatel Kooperativa, pojišťovna, a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66981639

Náplň práce: péče o stávající a nové klienty. Práce v oblasti pojišťovnictví, penzijního a stavebního spoření, hypotečních úvěrů. Fixní mzda + provize za sjednané smlouvy. Pružná pracovní doba. Komplexní systém zaškolení, přátelské prostředí na kanceláři, řada firemních benefitů.
Podmínka: být komunikativní s obchodním duchem, umět pracovat s lidmi, ochota se učit novým věcem
Požadavky: minimálně SŠ vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík
5 týdnů dovolené, 5 volných dnů, stravenky, 4150,- měsíční příspěvek na benefity,cafeterie, mobil,notebook
Způsob prvního kontaktu:
e-mailem