Název profese *Pojišťovací poradce - Bystřice nad Pernštejnem
Místo výkonu práce Bystřice nad Pernštejnem
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Kooperativa, pojišťovna, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67032618

Náplň práce: péče o klienty, poskytování informací o aktuálním stavu pojištění, pomoc při řešení pojistných událostí, navrhování optimálních pojistných řešení

Očekáváme: min. středoškolské vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, pozitivní myšlení, empatii, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, smysl pro zodpovědnou a poctivou práci

Nabízíme: spolupráci na HPP, nadstandardní finanční ohodnocení, silné zázemí ve stabilní společnosti

Stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 sickdays, příspěvek na životní a penzijní pojištění, slevy na produkty, cestovní pojištění zdarma

První kontakt e-mailem;