Název profese Koordinátor/koordinátorka registrací veterinárních léčivých lpřípravků
Místo výkonu práce Terezín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel DYNTEC spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67025077

Náplň práce:
upgrade stávající registrační dokumentace veterinárních léčivých přípravků,
zpracovávání registrační dokumentace spojené s žádostmi o změnu textů
a prodloužení registračního povolení,
příprava registrační dokumentace k odbornému posouzení státními autoritami,
spolupráce s odbornými posuzovateli,
tvorba textů souhrnných údajů o léčivém přípravku, příbalových informací
a obalů,
příprava podkladů k problematice související s registrací léčivých přípravků,
spolupráce s regulačními autoritami EU v procedurálních oblastech.

Požadujeme:
studijní program v oboru: veterinářství, všeobecného lékařství, farmaceutické vědy, biologie, biochemie, mikrobiologie či chemie,
orientace v právních předpisech,
dobrou uživatelskou znalost práce na PC,
zodpovědnost a preciznost, schopnost týmové spolupráce,
organizační schopnosti.

Výhodou (není podmínkou):
zkušenosti s registrační dokumentací v oblasti veterinárních přípravků, včetně související legislativy,
znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Nabízíme:
možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
zaškolení s velkým podílem samostudia,
zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na trzích celého světa,
prostor pro ty, kteří chtějí něco dokázat,
zajímavá, kreativní, odpovědná práce,
rozvoj praktických dovedností a odborných znalostí,
mobilní telefon, možnost částečného home office a další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku).

Informace o pozici
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní.
Požadovaný jazyk: Angličtina (středně pokročilá).
Plat: 40 000 - 60 000 Kč/ měsíc.
Benefity: příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.
Typ pracovního poměru: Práce na plný/částečný úvazek.
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou.
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva.
Zaměstnanecké výhody : příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.
Nástup možný od 2. května 2024. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail: sd@dyntec.cz. Kontaktní osoba pro uchazeče: Helena Zlochová, telefon: +420 608 950 208.