Název profese Elektrikář/elektrikářka
Místo výkonu práce Lovosice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Flexfill s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67040428

Elektrikář/ka pro Oddělení Výzkumu a Vývoje
Hledáme zkušeného a talentovaného elektrikáře/ku, který/á se připojí k našemu týmu v Oddělení Výzkumu a Vývoje. Pokud máte vášeň pro inovace, technický pokrok, touhu pracovat na projektech s dlouhodobým dopadem, pak byste se mohli stát klíčovým členem našeho týmu.
Popis pozice:
" Zapojování elektrických částí strojů a zařízení
" Tvorba výkresů schémat zapojení
" Měření a testování dílů
" Podpora odstraňování problémů ve výrobě
Požadavky:
" Běžné PC znalosti (Excel)
" Znalosti práce s CAD Solidworks electrical nebo obdobné (není nutností)
" Minimální znalost angličtiny, komunikace hlavně přes email
" Zkušenosti se zapojováním elektrických a elektronických obvodů
" Vyhláška 194/2022 Sb. §6
" Technické myšlení, manuální zručnost
" Komunikační dovednosti
" Ochota učit se
Co nabízíme:
" Možnost aktivně se podílet na inovativních projektech v naší výrobní společnosti.
" Příležitost k profesnímu růstu a rozvoji.
" Motivující pracovní prostředí a podpora týmové spolupráce.
" Konkurenceschopné platové ohodnocení a další benefity.
Způsob kontaktování: e-mailem.