Název profese Ostatní pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení
Místo výkonu práce Louny
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel RASHA MARDNLI s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66990127

V zázemí rychlého občerstvení - v kuchyni, poptáváme pracovníky pro přípravu rychlého občerstvení.Požadavky: Znalost přípravy a zpracování masa na kebaby, vč.znalosti receptur a přípravy i vlastních kořenících směsí pro připravované kebaby, znalost obsluhy grilu na kebaby, spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost, důvěryhodnost
Náplň práce:příprava rychlého občerstvení - kebabů, viz požadavky
Pracovní doba dle dohody se zaměstnavatelem
kontakt: osobně na uvedené adrese tel.: 775130001 od 9 do 19,00 hod, e-mail: mardnli@seznam.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Louny

Louny
Randstad HR Solutions s.r.o.
Louny
Louny
30800 Kč za měsíc
Adecco Praha pobočka
Louny
29200 Kč za měsíc
Louny
27000 - 30000 Kč za měsíc
Louny
60000 - 80000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.

Mzda

od 19000

Volné pracovní místo Ostatní pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení je vystaveno v regionu Louny .