Název profese Prodejce ojetých vozů (m/ž)
Místo výkonu práce Louny
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel AUTO - Evžen Myslivec s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67040514

Náplň práce: prodej ojetých vozů, práce s novými i stávajícími zákazníky, minimarketingové aktivity pro podporu prodeje ojetých vozů, správa stávajícího zákaznického portfolia
Požadavky: praxe v oboru výhodou, středoškolské vzdělání, řidičský průkaz sk. B., výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, flexibilita a loajalita, týmová spolupráce, profesionální přístup k zákazníkovi, výhodou je aktivní znalost NJ nebo AJ, zkoušky o distribuci pojištění motorových vozidel výhodou, zkoušky o odborné způsobilosti k uzavírání spotřebitelských úvěrů výhodou, ochota učit se a poznávat nové produkty a technologie
PP na 1 rok s 3měsíční zkušební dobou.
Zaměstnanecké výhody:Příspěvek na stravování.
kontakt: tel.: 415652154, e-mail: simona.zlatohlavkova@auto-myslivec.cz