Název profese Účetní
Místo výkonu práce Mělník
Přidáno 13.2.2024

Zaměstnavatel RETAL Czech a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67027682

Náplň Vaší práce bude zejména:
" realizace a kontrola účetních operací velké výrobní společnosti
" práce na roční uzávěrce, spolupráce s auditory a úřady
Co se od Vás očekává
" vzdělání min. SŠ ekonomického směru s maturitou
" praxe v oblasti účetnictví ve výrobní mezinárodní společnosti se zaměřením na skladové a materiálové účetnictví podmínkou
" orientace v daňové a účetní problematice (znalost aktuální legislativy)
" min.pasivní znalost AJ
" uživatelská znalost práce na PC - dobrá znalost MS Office (zejména Excel)
" zkušenost se systémem SAP výhodou/nikoliv podmínkou
" ochota učit se novým věcem, časová flexibilita, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost týmové spolupráce
" analytické schopnosti, spolehlivost, důslednost a zodpovědnost
Nabízíme Vám mj.:
o Práci na HPP ve stabilní firmě s více než 20ti letou historií a zázemím silné mezinárodní společnosti
o Flexibilní pracovní dobu, dobré platové ohodnocení odpovídající Vaší praxi a zkušenostem
o 25 dnů dovolené, stravenková karta, káva a čaj na pracovišti, mobilní telefon, notebook, dárek k narozeninám a Vánocům, vánoční večírek, po 1.roce příspěvek 1000,-Kč/měs. na penzijní připojištění
o Termín nástupu dohodou
Nabízíme: Stravenková karta, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, dárek k narozeninám, vánoční večírek, vánoční dárek, odměny za dobré výsledky společnosti, mimoř.odměna za inovativní nápady

Kontakt Po - Pá 8:00 - 16:00