Název profese Řidiči vysokozdvižných vozíků
Místo výkonu práce Kosmonosy
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Filipa Logistika, s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66937696

Prvotní kontakt:
tel.: 607 191 784, v době Po-Pá 8-15 hod
e-mail: lucie.solcova@filipa.cz

Požadavky:
- Prokazatelné zkušenosti na stejné pozici ve výrobní nebo logistické společnosti
- Průkaz na VZV - pokud nemáte, zařídíme pro naše provozy
- Schopnost učit se novým věcem, odolnost vůči stresu
- Umění předávat své zkušenosti a znalosti svým kolegům či kolegyním
- Schopnost systematicky pracovat, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a zručnost

Náplň práce:
- Obsluha VZV, manipulace s materiálem
- Evidence materiálu ve skladovém systému
- Práce se čtečkou čárových kódů
- Odpovědnost za svěřenou manipulační a IT techniku
- Stohování různých rozměrů palet + nakládka do kontejnerů

Nabízíme:
- dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
- prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
- motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny, systém cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- práce v 3-směnném provozu v Kosmonosech
- 5 týdnů dovolené