Název profese Montéři a opraváři slaboproudých elektrických zařízení
Místo výkonu práce Mladá Boleslav
Přidáno 22.12.2023

Zaměstnavatel Sicuro Services s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66940721

Prvotní kontakt:
e-mail: kabrna@sicuro.cz
tel.: 7778978767, v době Po-Pá 8-14 hod

Upřesňující informace:

Požadavky:
ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, základní znalost informačních technologií, znalost TCP/IP protokolu, WAN/LAN sítí, čtení dokumentace, samostatnost při plnění zadaných úkolů, analytické myšlení, schopnost organizace práce, schopnost prezentování a jednání u zákazníka, příjemné vystupování

Náplň práce:
Základní řešení problémů a odpovědnost za svěřenou práci. Konfigurace zařízení a začlenění nových prvků do stávající infrastruktury u zákazníka s předvedením a zaškolením.

Nabízíme:
- pravidelná specializovaná školení,
- příjemné pracovní prostředí a práci v mladém kolektivu,
- zajímavou a různorodou práci, zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti,
- zajímavé platové ohodnocení s individuálními bonusovými odměnami a možnost kariérního postupu.
- Zvláštní prémie