Název profese Obsluha zařízení na zpracování přírodního kamene
Místo výkonu práce Smilovice
Přidáno 25.1.2024

Zaměstnavatel TOP GRANITE s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66998662

Místo výkonu:
TOP GRANITE s.r.o.
Újezd č.p. 66, Smilovice, 294 42 Luštěnice

Prvotní kontakt:
Telefon: 737 291 910 v době Po-Pá 9-17 hod.
E-mail: prace@topgranite.cz

Jedná se o ušlechtilou zakázkovou výrobu převážně kuchyňských pracovních a obkladových desek.
Jednosměnný provoz s možností práce přesčas.
Práci budete vykonávat v čistém a moderním prostředí, firma s 30 letou historií.

Náplň práce:
- příprava pracoviště a pracovních strojů na zpracování přírodního kamene žula a
mramor.
- obsluha strojů: GASPARI MENOTTI GMM, MONTRESOR 780 + ruční broušení,
leštení

Požadujeme:
- znalost obsluhy jeřábu, manipulátorů, či jiné techniky výhodou, spolehlivost, pečlivost,
- přesnost, znalost výkresové dokumentace - výhodou,
- manuální zručnost a předešlá praxe v řemesle/stavebnictví výhodou,
- základní znalosti práce s kamenen jsou vyžadovány, zbytek zaučíme

Po dohodě můžeme zajistit ubytování v místě výkonu práce.

Možnost práce přesčas, zajištění obědů, měsíční bonusy.

Nástupní plat se odvíjí od prokázání znalostí, zkušeností a dobou zapracování se na
pracovišti.