Název profese Business Development Manager
Místo výkonu práce Mladá Boleslav
Přidáno 22.2.2024

Zaměstnavatel AVL Czech Republic s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67030413

Prvotní informace:
e-mail: aneta.mocova@avl.com

Upřesňujicí informace:
Obor vzdělání: Ukončené vysokoškolské vzdělání technického směru

Náplň práce: Podpora zákazníků a udržování vztahů se zákazníky jménem skupiny AVL pro zákazníka Škoda / Volkswagen. Akvizice nových projektů a rozvoj nových prodejních potenciálů. Příprava nabídek na vývojové služby se zaměřením na pohony (konvenční, hybridní a elektrické). Prezentace nabídek a představení portfolia AVL zákazníkovi na všech hierarchických úrovních. Samostatná realizace jednání o smlouvách. Podpora interního projektového plánování, vedení a controllingu

Odborné znalosti a zkušenosti: komunikativní a otevřené vystupování.;
Jazyková vybavenost: Znalost češtiny, němčiny a angličtiny slovem i písmen (úroveň B2);

Další požadavky:
Vysoká míra cílevědomosti a sebeorganizace, ochota cestovat na služební cesty v tuzemsku i zahraničí.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenkový paušál; 5 týdnů dovolené; Příspěvek na penzijní nebo zdravotní připojištění ve výši 500 Kč měsíčně; Příspěvek na volný čas.