Název profese Svářeči (M+Ž)
Místo výkonu práce Most
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ITM internationale technische Montage, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 10
Reference 66711366

SVÁŘEČ
Místo výkonu práce: dle potřeby zaměstnavatele (i zahraniční montáže)
Jazykové znalosti a schopnosti: AJ a NJ na komunikační úrovni výhodou.
Vzdělání nerozhoduje.
Požadujeme svářečský průkaz pro svařování nerezových ocelí (potrubí) metodou TIG/WIG.
Náplň práce: svařování nerezových kovových dílů (potrubí, resp. jeho částí). Obsluha svářecích zařízení.
Ochota cestovat a pobývat dlouhodobě na stavbách/montážích výhodou.
HLÁSIT SE: Harsányi Irena, tel.: +420 733 618 093, e-mail: irena.harsanyi@itm-most.cz, osobně po telefonické domluvě

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Most

Most
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Most
Most
Most
Most
Most

Mzda

od 25560

Volné pracovní místo Svářeči (M+Ž) je vystaveno v regionu Most .