Název profese Sociální pracovník/ -ICE
Místo výkonu práce Most
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Most k naději, z.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66969246

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ -ICE
POŽADUJEME:
Požadavky:
- vzdělání splňující podmínky dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách, na pozici sociálního
pracovníka.
- výpis z RT
- psychická stabilita, odolnost vůči stresu,
- komunikační dovednosti; umění jednat v krizových situacích; rozhodnost; schopnost týmové i samostatné práce,
- empatie, spolehlivost, zodpovědnost, kreativita…, zodpovědnost za svěřenou práci.
- schopnost pracovat bez předsudků.

Výhodou je:
- praxe v oboru sociální práce, výcvik v komplexní krizové intervenci, sebezkušenostní výcvik, terapeutický výcvik - práce s rodinou, práce s dětmi…, znalost sociální sítě

Náplň práce: Přímá práce s klientem v ambulantní službě i na krizovém telefonu (práce s osobami
v náročných životních situací v různém věkovém rozmezí), samostatné vedení dokumentace, související s poskytovanou službou, komunikace s odborníky i se spolupracujícími subjekty

Pracovní doba: 12 hodinová, od pondělí do pátku, ranní (6.00 - 18.00 hod.) i noční (18.00 - 6.00 hod.) směny nepraidelné.

Zaměstnanecké výhody: práce ve stabilní neziskové organizaci, práce v příjemném pracovním kolektivu a příjemném pracovním prostředí; bezplatná účast na supervizích a vzdělávacích kurzech;30 dnů dovolené

Zájemci zašlou ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÍ DOPIS v max. délce 1 normostrany.
V závěru životopisu uveďte: Souhlasím s poskytnutím osobních údajů uvedených v tomto životopise a jejich schraňováním pro účely výběrového řízení Mona , z. s.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.