Název profese Obsluha výrobního zařízení (M+Ž)
Místo výkonu práce Litvínov
Přidáno 27.4.2024

Zaměstnavatel BRAMAC střešní systémy spol.s r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67049981

OBSLUHA VÝROBNÍHO ZAŘÍZENÍ

Náplň práce:
- míchání surovin (míchač), kontrola nanášení asfaltové směsi, obsluha navíječky (navíjení pásů do rolí), balení, paletizace, odvoz hotových výrobků do skladu

Požadujeme: ochotu vykonávat fyzickou práci ve 3-směnném provozu
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení v závislosti na výkonu a kvalitě odvedené práce
možnost pracovního postupu
Nástup možný ihned nebo dle dohody

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, 25 dní dovolené, příspěvek na sport/kulturu/volný čas
PRVNÍ KONTAKT: zaslat životopis na e-mail: katerina.zelingerova@bmigroup.com - Zelingerová Kateřina (telefonicky pouze v pracovní dny od 7.00 do 15.00 hod.)