Název profese Projektant / projektantka a realizátor / realizátorka automatizace (s programováním PLC)
Místo výkonu práce Česká Skalice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Farmet a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66735164

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: řídí a vykonává projekční činnosti a činnosti související s realizací technologií a dodávek jednotlivých strojů; vypracovává projektovou dokumentaci elektro všech stupňů a dokumentaci k jednotlivým strojům; řídí a koordinuje realizaci jednotlivých akcí; provádí a řídí inženýrské činnosti; zpracovává nabídky TZS a poptává dodavatele elektro, vyhodnocuje nabídky; sleduje a vyhodnocuje užitné vlastnosti a provozní spolehlivost navržených vyráběných strojů a zařízení, navrhuje inovace; průběžně sleduje a vyhodnocuje technický vývoj konkurenčních výrobků; zpracovává programové vybavení řídících systémů.

Požadavky: vzdělání SŠ nebo VŠ elektro; projektování elektro - e-plan a programování PLC; uživatelská znalost MS Office; teoretické i praktické znalosti elektro; výhodou zkušenost s vedením montáží; znalost AJ nebo RJ výhodou; řidičský průkaz sk. B; praxe na obdobné pozice velkou výhodou; samostatnost, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, časová flexibilita, související věci.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou práci pro významnou českou strojírenskou společnost, skvělý pracovní tým, flexibilní pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na sdružování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na zdraví, jazykové kurzy a další.

Kontakt - Mgr. Kudrnovská Kateřina, tel.: +420 770 100 962 (od 06:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: k.kudrnovska@farmet.cz (pro zaslání životopisu).