Název profese Elektromechanik / elektromechanička
Místo výkonu práce Nové Město nad Metují
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Bauch, Navrátil s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66993503

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: servis a údržba polygrafických strojů.

Požadavky: elektro vzdělání nebo nárok na zákon č. 250/2021 (bývalá vyhláška č. 50/1978 Sb.) podmínkou, manuální zručnost, samostatná práce, časová flexibilita, pečlivost, výhodou praxe na obdobné pozici.

Zaměstnavatel nabízí odborné zaučení a zaškolení.
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, měsíční a pololetní příplatky za nulovou nemocnost, věrnostní dovolená, firemní sportovní akce, příspěvky - na péči o zdraví, na Vánoce, na dovolenou.

Kontakt: Čermáková Daniela, DiS; tel.: 491 477 223, 731 462 894 (Po - Pá od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: cermakova@bauch-navratil.cz (pro zaslání životopisu).