Název profese Účetní
Místo výkonu práce Česká Skalice
Přidáno 6.3.2024

Zaměstnavatel JARO Česká Skalice, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67034741

Pracovní poměr na dobu určitou (s možností prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou), plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 30 hodin týdně). Nástup možný od května 2024.

Náplň práce: spolupráce na zpracování účetní, daňové a mzdové agendy.

Požadavky: praxe s vedením účetnictví, znalost práce na PC, znalost programu POHODA výhodou, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost.

Zaměstnavatel nabízí: přátelskou firemní atmosféru, práci v menším kolektivu, výhody - 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, odborné vzdělávání (školení), příspěvek na penzijní spoření.

Kontakt - Mgr. Ošťádal Jaroslav, tel.: 774 177 094 (od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: info@jarocs.eu (pro zaslání životopisu).