Název profese Pracovník / pracovnice ostrahy
Místo výkonu práce Náchod
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel LPS GUARD s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67037570

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE, počet pracovních hodin v týdnu dle domluvy.
Pozice jsou vhodné i pro absolventy/absolventky, osoby zdravotně znevýhodněné a pro osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.

Náplň práce: kamerový dohled nad prodejnou, pochůzková činnost, monitoring zákazníků.

Požadavky: čistý trestní rejstřík, věk 18+, cizinci musí umět mluvit i psát česky.

Zaměstnanecké výhody: možnost záloh, flexibilní směny, odměny za záchyty.

Kontakt - pan Handzel Voita, tel.: 778 962 756 (od 08:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: handzel@lpsguard.cz (pro zaslání životopisu).