Název profese Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů
Místo výkonu práce Kopřivnice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel TATRA TRUCKS a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 12
Reference 66906014

z: 7.12.2022, a: 1.12.2023 - souhlas se ZamK

Pracovní náplň:
- obsluha CNC obráběcích strojů v řídícím systému FANUC, SINUMERIC a HEIDENHAIN, příp. seřizování CNC obráběcích strojů

Požadujeme:
- samostatnost, aktivní přístup, chuť se učit a rozvíjet,
- práce ve třísměnném provoze
- skvělý zdravotní stav

Zaměstnanecké výhody:
- Dovolená nad zákonný rámec (5 týdnů),
- Cafeteria systém - program BENEFIT PLUS,
- Příspěvek na penzijní připojištění,
- Roční bonus za splnění ukazatele EBIDTA dle platné Kolektivní smlouvy,
- Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky,
- Závodní preventivní péče, preventivní rehabilitační programy,
- Odměna při životním výročí a stabilizační odměna,
- Závodní stravování,
- Oceňování dárcovství krve a kostní dřeně,
- Firemní akce (sportovní turnaje, zaměstnanecké aktivity)

Kontakt: Danuše Schindlerová, telefonicky v pracovní dny od 08:00 do 15:00 hod. na tel. č.: 556 492 492, 734 173 136, e-mail: danuse schindlerova@tatra.cz