Název profese Hlavní účetní
Místo výkonu práce Kopřivnice
Přidáno 22.12.2023

Zaměstnavatel REMOSKA s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66948919

z: 27.4.2023, a: 1.12.2023
Popis pozice:
- zodpovídá za měsíční závěrky a celkovou účetní závěrku, provádí kontrolu správnosti účetních operací
- zpracování přiznání k DPH, KH, SH, silniční dani, dani z příjmů
- spolupracuje s vedením společnosti, s daňovým poradcem a s auditory
- spolupracuje na přípravě reportů pro banky a jiných výkazů
- zpracovává finanční operace: pokladny, banky, úvěry, dotace, připravuje příkazy do banky
- kontrola a zaúčtování cestovních příkazů

Zpracovává personalistiku, mzdy, docházky a zpracování daní z příjmů. Je zodpovědná za správnost výpočtů mezd, daní a pojistného. Komunikuje s úřady, zdravotními pojišťovnami a OSSZ
Spolupracuje při implementaci, správě a údržbě účetního a informačního systému

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání ekonomického směru, VŠ výhodou
- Zkušenost na dané pozici
- Znalost účetních a daňových standardů a postupů dle české legislativy
- Znalost účetního softwaru PREMIER výhodou
- Samostatnost, pečlivost a chuť se vzdělávat

Nabízíme
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zajímavou a různorodou práci
- zázemí úspěšné české výrobní společnosti
- zaměstnanecké benefity
- stravenky, pružná pracovní doba

Svůj životopis zašlete na e-mail: bordovska@remoska.cz