Název profese Dělník - izolatér
Přidáno 5.1.2024

Zaměstnavatel Zdeněk Šopík, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66963052

1. kontakt telefonicky v Po-Pá od 6:00 - 14:00 hodin, e-mailem, osobně na adrese: Butovická 14, 742 13 Studénka. Tel.: 602 713 148, 724 588 089, e-mail: zdeneksopik@m-zone.cz
Požadujeme řidičský průkaz sk. B (není podmínkou), fyzickou zdatnost, zodpovědnost a samostatnost. Nástup IHNED.

Náplň práce: Izolace potrubí horkovodů, parovodů, nádrží apod. Opravy střech a pomocné práce na stavbách. Občasná práce ve výškách. Jednosměnný provoz, pracovní doba 6:00 - 14:30 hod.

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravu. Odměny za pracovní nasazení a kvalitně odvedenou práci. Roční odměny.

Místo výkonu práce: Ostrava, Studénka a okolí

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Nový Jičín

Nový Jičín
60000 - 80000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Nový Jičín
50000 - 55000 Kč za měsíc
Nový Jičín
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Nový Jičín
Nový Jičín
Nový Jičín

Mzda

od 35000

Volné pracovní místo Dělník - izolatér je vystaveno v regionu Nový Jičín .