Název profese Technologové výroby nástrojů a obrábění velkých součástí se zaměřením na zpacování kalkulací kooperačních výrob a nákupu
Místo výkonu práce Fulnek
Přidáno 13.11.2023

Zaměstnavatel FORMPROJEKT, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67005671

z: 13.11.2023

Náplň práce:
- součástí činnosti je zpracování kalkulací cen pro tvorbu poptávek kooperační výroby.

Požadavky:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání obor strojírenská technologie,
- nezbytná základní znalost práce v programech Solid works a Power mill,
- znalost čtení technických výkresů a technologie obrábění na frézovacích obráběcích
centrech PODMÍNKOU,
- řidičký průkaz skupiny B,
- praxe v oboru obráběč kovů - výhodou,
- bezkonfliktnost, kreativita, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, loajálnost.

Mzda bude určena dle vzdělání a praxe uchazeče.
Mzda zájemců z řad absolventů dle platné legilativy - zařazení do skupin prací.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky v hodnotě 100 Kč/den zdarma, 5 týdnů dovolené a další.

Kontakt: p. Radka Pavlíčková,
telefonicky na čísle: 556 740 382, Po - Pá od 08:00 - 14:00 hod.,
e-mail: pavlickova@formprojekt.cz