Název profese Pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu
Místo výkonu práce Šenov u Nového Jičína
Přidáno 22.12.2023

Zaměstnavatel ŠUDOMA s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67006406

z: 15.11.2023 Místo vhodné i pro občany EU.
Pracovní náplň
Náplň práce:
- příprava nových a ojetých vozidel, péče o skladová vozidla - mytí a drobná údržba
- pomocné práce v servisní dílně - mytí, vysávání vozidel po servisu, provádění autokosmetických prací
- provádění drobných údržbových a úklidových prací v areálu společnosti
- zajišťování služby Pick-Up Servis - odvoz vozidla od zákazníka za účelem servisu a jeho vrácení po provedené opravě zpět
Požadujeme:
-řidičský průkaz skupiny B
- praxe v oboru technického zaměření výhodou
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita
Nabízíme:
- zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí stabilní společnosti

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis s telefonním číslem na e-mail: petr.rozacky@sudoma.cz