Název profese Kvality inženýr
Místo výkonu práce Kopřivnice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel CIREX CZ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67039835

z: 25.3.2024 - PP na dobu určitou, poté doba neurčitá

Náplň práce:kontrola kvality, mezioperační kontrola a kontrola dodržování dokumentace ve výrobním procesu, analýza a statistické vyhodnocování zmetkovitosti, řešení reklamací, výcvik na pracovišti, reporting odchylek ve kvalitě výroby

Požadujeme: znalost AJ / NJ slovem i písmem při denní komunikaci, znalost SAP systému výhodou

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, 5 dnů dovolené navíc, příspěvek na penzijní pojištění, kvalifikační postup, stabilní zaměstnání a jistý příjem, benefit na automaty s občerstvením a cukrovinkami, příspěvek na dopravu, náborový příspěvek 10 000,- Kč, benefity dle vnitřního předpisu

Kontaktní osoba: Miroslava Koblížková, 556 806 215, 724 110 915, e-mail: m.koblizkova@cirexfoundry.com