Název profese Servisní technik - obor elektromechanik
Místo výkonu práce Rožnov pod Radhoštěm - okres Vsetín / časté cestování
Přidáno 23.11.2020

Volné od 23.11.2020
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je Störi Mantel, s.r.o.

Náplň práce:
• servisní činnost na dřevoobráběcích strojích u zákazníků
• instalace, montáž a opravy strojů a zařízení u zákazníků
• servisní a technické poradenství zákazníkům

Požadujeme:
• SŠ elektrotechnického směru, popř. vyučen v oboru elektro
• min. 2 roky praxe v oboru
• orientace ve výkresové dokumentaci a elektrických schématech
• platné osvědčení dle vyhl. 50/78 Sb.
• ochota cestovat
• samostatnost, dobré komunikační schopnosti, loajalita
• ŘP skupiny B

Nabízíme:
• zázemí česko-švýcarské společnosti, která je na trhu již 25 let
• zajímavou práci v přátelském pracovním kolektivu
• možnost osobního i profesního růstu
• motivační platové podmínky
• výkonnostní prémie
• benefity: mobilní telefon/spoření/příspěvky na stravování/firemní akce/osobní dary - svatba, nar. dítěte, výročí
• kvalitní sociální zázemí

Místo práce: Rožnov pod Radhoštěm - okres Vsetín / časté cestování

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo tel.: 724 287 469.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 23. 12. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Přejít na kontaktní údaje ▼