Název profese Elektroprojektant NN v oboru automatizace
Místo výkonu práce Pohraniční 693/31, 706 02 Ostrava
Přidáno 23.11.2020

Volné od 23.11.2020
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je automatizační firma ATS Techplus s.r.o. se specializovaným sortimentem. Na českém trhu patří mezi výrobce technologií a technologických celků.

Více informací o společnosti naleznete na www.atstechplus.cz.

Náplň práce:
• budete vytvářet elektro-projekty a výkresovou dokumentaci pro jednoúčelové stroje
• budete tvořit podklady pro objednávky elektro komponent a materiálu
• budete kontrolovat práci svých podřízených a poskytovat jim rady a podporu
• budete starat se o sklad elektrosoučástek
• v případě potřeby vyjedete na servisní zásah ke klientovi

Požadujeme:
• ukončené SŠ/VŠ vzdělání, technického zaměření + vyhláška 50/1978 Sb.
• alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici výhodou
• spolehlivost, komunikativnost, samostatnost a časovou flexibilitu
• technické, výrobní a týmové schopnosti
• ochotu průběžně se vzdělávat a učit novým věcem
• praxe s projektovým SW E-plan výhodou
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• orientaci v projektové dokumentaci
• komunikativní znalost NJ, případně AJ výhodou
• ŘP sk. B
• otevřenou, flexibilní, inovativní a proaktivní osobnost

Nabízíme:
• práci na HPP
• zázemí stabilní české společnosti žádanou nadnárodními společnostmi
• zajímavou tvorbu ve specializovaném oboru automatizace
• možnost osobního a profesního růstu
• možnost spolupodílet se na významných projektech
• nástupní mzda dohodou - dle znalostní báze uchazeče

Místo práce: Pohraniční 693/31, 706 02 Ostrava

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: office@atstechplus.cz

Platnost inzerátu končí 23. 12. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Přejít na kontaktní údaje ▼