Název profese Specialista expertních měření
Místo výkonu práce Nymburk
Přidáno 23.1.2024

Zaměstnavatel Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67021389

Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Požadované vzdělání:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou (strojní nebo technický obor)
- vhodná praxe ve strojírenství, elektrotechnice, opravárenství, dopravním stavitelství atd.

Požadovaná praxe:
- vhodná znalost dopravního stavitelství, drážního provozu, prostředí železnice (není však podmínkou)
- zkušenosti s měřením výhodou
- vhodné i pro absolventy

Kvalifikační předpoklady:
- technické myšlení
- manuální zručnost
- pracovitost, chuť učit se novým věcem.
- základní znalost práce na PC (Office, Outlook, internet, …);
- řidičské oprávnění skupiny B.

Požadovaný profil:
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost;
- komunikativnost (schopnost práce v kolektivu);
- bezúhonnost (čistý trestní rejstřík);
- ochota učit se novým věcem, měřicím metodám, atd.

Pracovní náplň:
- samostatné provádění kalibrace speciálních drážních a pracovních měřidel mechanických veličin podle schválených kalibračních postupů a metodik
- provádění oprav a nastavení měřidel
- zabezpečení údržby etalonů, měřidel a přístrojů
- příjem a výdej zakázek (komunikace se zákazníkem)

Nabízíme:
- práce v čistém prostředí
- zázemí státní organizace s odpovídajícím platovým ohodnocením
- zvýšený nárok dovolené
- jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
- příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
- příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
- volnočasovou kartu MultiSport
- po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

Kontaktujte nás e. mailem nebo telefonicky v době od 8:00 - 17:00 hod.