Název profese Operátor velínář
Místo výkonu práce Městec Králové
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Lovochemie, a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67042559

Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? Společnost Lovochemie, a.s. je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti, nadstandardní balíček firemních benefitů a možnosti osobního a profesního rozvoje.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* obsluha strojního zařízení a řízení výroby granulovaných hnojiv
* provádění drobných oprav elektrického zařízení
* spolupráce s ostatními zaměstnanci provozu či podniku
* místo výkonu práce - Městec Králové

POŽADUJEME:
- vyučení v oboru provozní elektrikář nebo jiného technické zaměření
- kvalifikace elektrotechnik (původně vyhláška č. 50/1978 Sb. §6) nutností
- řízení spolupracovníků, komunikativnost
- základní znalosti na PC
- ochota pracovat ve směnném provozu

VÝHODY:
- Pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku, v případě spokojenosti obou stran prodloužení na neurčito.
- 13. mzda, odměny akcionáře
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní poj.
- příspěvek na dojíždění a stravování
- firemní cafeterie pro čerpání benefitů
- bezúročné finanční zápůjčky
- 5 týdnů dovolené (tzn. 1 týden navíc oproti zákonné povinnosti)
- firemní akce pro zaměstnance
- program Sport - volné vstupy do partnerských sportovních zařízení
- zvýhodněné pojistné produkty
- slevové prodejní akce, MAKRO karta, slevová karta MOL na pohonné hmoty
- prodej občerstvení v chemickém areálu
- zázemí skupiny AGROFERT
- pomoc zaměstnancům v nouzi
- výhodné tarify mobilního volání i pro rodinné příslušníky

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky denně od 8:00 - 13:00 hod.