Název profese Vedoucí
Místo výkonu práce Sokoleč
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SENIOR-CLUB.cz, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67045269

Požadujeme: řidičské oprávnění sk. B (řízení 8místného vozu), základní znalost PC, všestrannost, kladný vztah k seniorům, vysoká míra zodpovědnosti a loajality, smysl pro pořádek a čistotu, organizační a komunikační zdatnost, odolnost vůči stresu, pracovitost, spolehlivost.

Pracovní náplň: řídí a zodpovídá za řádné fungování provozu dle požadavků zaměstnavatele, komunikace s klienty a třetími stranami, řízení firemního vozu, hospodaření s přidělenými finančními prostředky s péčí řádného hospodáře, organizace a zajištění volnočasových aktivit seniorů, vedení malého kolektivu zaměstnanců aj.

Benefity: 102 Kč paušální příspěvek na stravování/den, 5 dní zdravotního volna k dovolené navíc, mimořádné, výkonnostní, roční a věrnostní odměny, „přítel na telefonu“ samozřejmostí.

Nabízíme: služební telefon k soukromým účelům, 5 dní zdravotního volna, odměny.

Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky (kdykoli).