Název profese Administrativní pracovník / pracovnice
Místo výkonu práce Nymburk
Přidáno 1.5.2024

Zaměstnavatel Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67051044

Požadujeme:
- SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou - trestní bezúhonnost
- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office- Word, Excel, PowerPoint)
- komunikativní a organizační schopnosti
- zodpovědnost, časovou flexibilitu
- samostatný a odpovědný přístup k práci
- příjemné a klidné vystupování
- praxe na obdobné pozici výhodou

Náplň práce:
- administrativní zajištění chodu pracoviště (objednávky, vedení dokladů, podacích deníků, pokladny, pošty)
- vedení spisové evidence
- příjem a evidence žádostí klientů, telefonická a e-mailová komunikace s klienty
- interní evidence, zpracování přehledů

Pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení.
Platové zařazení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. a započitatelné praxe - 8. platová třída.

V případě zájmu je nutné zaslání strukturovaného životopisu na e-mailovou adresu mrackova@pppsk.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
osobní příplatek k základnímu platu, stravenkové karty, příspěvek zaměstnavatele na spoření na stáří

Je nutné zaslání strukturovaného životopisu na e-mail: mrackova@pppsk.cz