Název profese Nástrojaři
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel TOOL Werkzeugbau s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby, Absolventy
Počet míst 3
Reference 66815774

- Náplň práce:
- montáž a dokončení postupových a střižných nástrojů a jejich údržba
- práce dle výkresové dokumentace v 3D modelech
- odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů
- v případě jazykových znalostí (nadstandartní vliv na výši mzdy) komunikace s klienty a služební cesty do zahraničí

Požadujeme:
vzdělání v oboru strojírenském - nástrojař, strojní mechanik, zámečník apod.
výhodou praxe ve výrobě lisovacích nástrojů na tváření plechu
dvousměnný provoz
znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni velkou výhodou,
nabízíme uplatnění také pro absolventy z oboru

Nabízíme:
Práci ve stabilní výrobní společnosti se zaměřením na automobilový průmysl,
Nadstandartní nástupní mzda dle zkušeností, předpoklad jejího dalšího růstu,
stravování s příspěvkem zaměstnavatele, práci v moderním prostředí, nadstandardní příplatky, odměny za doporučení nového kolegy, 25dnů dovolené
pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
nástup možný ihned
Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.