Název profese Pracovník/ce úklidu - ranní směna - 4 hod./den (Olomouc)
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 27.1.2024

Zaměstnavatel ESSAT CZ, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 1
Reference 66991053

Místo je vyhrazeno pro osoby se zdravotním postižením.
Náplň práce: úklid administrativní budovy - kanceláří, společných prostor, sprch a toalet.
Pracovní doba: pondělí až pátek, ranní směna, 6:00 - 10:00 hod. (4 hod./den).
Nabízíme: práci na HPP na zkrácený úvazek.
Mzda: 112,50 Kč/hod. + náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.
Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.
Nástup: ihned / dohodou.
Místo výkonu práce: Olomouc, ul. Nerudova