Název profese Jeřábník odlévacího jeřábu
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 10.1.2024

Zaměstnavatel UNEX a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 66917129

Kontakt je možný POUZE e-mailem.
Náplň práce: Řízení, obsluha a běžná údržba zdvihacích strojů a zařízení, jeřábů skupiny A4, práce na tři směny, práce ve výškách, zátěž teplem.
Požadavky na pracovníka: dobrý zdravotní stav pro práci ve výškách, zodpovědnost,
logické uvažování, samostatnost, spolehlivost a ochota pracovat ve třísměnném provozu
(směny v po-pá: 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod), zkušenost ve
slevárenství velkou výhodou, praxe na jeřábu velkou výhodou, ale ne podmínkou.
Zam. výhody: výkonové odměny, dotované stravování v areálu společnosti, 5 týdnů dovolené, možnost ubytování, výhodný telefonní tarif.