Název profese Skladníci, obsluha maniulačních vozků/pracovníci vychystávky zboží
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 20.4.2024

Zaměstnavatel Kaufland Česká republika v.o.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 66927360

Vhodné i pro uprchlíky.
Vaším úkolem bude: bezchybné vyskladnění zboží podle skladových příkazů, odvážení/zavážení zboží na zóny pomocí nízkozdvižného vozíku, úklidová činnost
Požadujeme: základní vzdělání, fyzická zdatnost (fyzicky náročná práce), trestní bezúhonnost, ochotu pracovat převážně v nočních směnách, plnoletost.
Pracovní doba je různorodá, např. směny 6:15 - 16:45, 17:00 - 02:30, 18:30-05:00:
Pracovní poměr doba určitá.
Při splnění podmínek - prémiový výkonnostní systém, 1 týden dovolené navíc (v rámci věrnostního programu), stravenky, dotované jídlo, stravování v objektu, karta Multisport

Výběrové řízení: přihlášení prostřednictvím portálu www.kariera.kaufland.cz