Název profese Asistent/ka pobytového úseku - zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67028255

Požadavky:
- kvalifikační předpoklady dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - pozice sociální pracovník, a §49a odst. 2 zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, vše v platném znění, vzdělání v oborech pedagogika, speciální pedagogika nebo vychovatelství výhodou
- VŠ vzdělání ukončené minimálně bakalářskou státní zkouškou
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost k výkonu práce včetně práce v noci
- schopnost práce ve směnném provozu (denní a noční služby)
- znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, v platném znění
- schopnost komunikovat a pracovat s dětmi, dospívajícími a dospělými
- schopnost konstruktivní komunikace
- empatie
- flexibilita
- samostatnost
- schopnost držet hranice
- psychická odolnost
- profesionální přístup
- ochota se dále vzdělávat
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)

Popis pracovní pozice: Poskytování sociálně-právní ochrany nezletilým dětem od 0 do 18 let prostřednictvím odborných činností zaměřených na jejich podporu a pomoc při řešení složité životní situace. Přímá péče o nezletilé, tj. pomoc se školní přípravou, zajištění stravy, realizování volnočasových aktivit, doprovod apod. Práce v nepřetržitém provozu.

Úvazek: 1,0

Kontaktní osoba: Mgr. Eva Procházková, vedoucí zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc, tel.: 773 601 030
Profesní životopisy s uvedením telefonního čísla a e-mailu zasílejte na e-mail personalisty dadak@ssp-ol.cz.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, příjemné pracovní prostředí, podporu vzdělávání zaměstnanců, pravidelné supervize, pololetní odměny.