Název profese Elektrikář - elektromechanik chladicích zařízení
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 22.5.2024

Zaměstnavatel OK servis Kaplánek, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67057052

Požadujeme: vzdělání v oboru elektro, vyhláška 50, praxe na obdobné pozici výhodou, ŘP sk. B - výhodou, samostatnost, flexibilita, uživatelská znalost práce na PC, manuální zručnost, technické myšlení.
Náplň práce: montážní a opravářské práce u zákazníka.
Nabízíme:
Hledáme schopného kolegu na HPP do našeho týmu. Jsme rodinná, ryze česká firma působící více jak 20 let na trhu. Nabízíme práci na HPP (hlavní pracovní poměr), smlouva na dobu neurčitou.
Možnost ubytování, mobilní telefon, kurzy, školení, firemní benefity, osobní ohodnocení, po zapracování až 5 týdnů dovolené dle odpracované doby. Pracovní doba (orientačně) od 7.00 do 17.00 (bude upřesněno na základě pohovoru).
Kontakt je možný POUZE mailem. Životopisy zasílejte na email: novakova@okservispv.cz