Název profese Vedoucí skladu hutního materiálu
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 24.5.2024

Zaměstnavatel ALMIO,s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67057728

Nástup možný ihned.

Náplň práce:
vedení skladového hospodářství
provádění inventur ve skladu
vedení a organizace práce skladníků, rozdělování úkolů
příjem zboží od dodavatelů, ukládání do regálů
výdej zboží zákazníkům a dopravcům dle plánu expedic
Co požadujeme:
SŠ vzdělání nebo technický učební obor s maturitou
praxi v oblasti skladové práce a logistiky
zkušenosti s vedením a organizací týmu
aktivní přístup k pracovních úkolům
znalost řízení vysokozdvižného vozíku
samostatnost, pečlivost, spolehlivost
Co nabízíme:
práci ve stabilní a dynamické společnosti s historií v oboru
odpovídající mzdové ohodnocení + 2x ročně motivační bonus dle výsledků pobočky
zaměstnanecké výhody (stravné, Multisport karta atd.)
jednosměnný provoz - pracovní doba je 7:00 - 15:30 , víkendy jsou volné
23 dní dovolené, flexibilitu při výběru dovolené
zaškolení provedeme postupnou prací ve skladu

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem na sehnal@almio.cz