Název profese Uklízeč /ka - OZP
Místo výkonu práce Opava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel NIRAK RELAX s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 8
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 1
Reference 66990242

KO: Ivana Černinová. Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 722 364 391, nebo na e-mail: nabor.centrum@protektia.cz. Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.
Prosíme NECHODIT na pracoviště.

Požadujeme: pečlivost, spolehlivost a smyl pro pořádek.
Náplň práce: Úklid kanceláří, chodby a sociálních místností v prostoru administrativní budovy. Vhodné pro OZP.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti. Úvazek na 8 hodin týdně s pružnou pracovní dobou od 8.00 do 16.00 hod.
Nástup možný IHNED.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Opava

Opava
25000 - 35000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Opava
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Opava
Markmont s.r.o, Ostrava/Plzeň
Opava
Opava

Mzda

od 4000

Volné pracovní místo Uklízeč /ka - OZP je vystaveno v regionu Opava .